Wyniki wyszukiwania dla:

Integracja klas 1 LO

Nowy rok szkolny, a to oznacza napływ nowych uczniów. Jak ich zintegrować, by 4 lata spędzone w liceum były czasem budowania trwałych relacji rówieśniczych? W tym roku czekały na nich starannie przygotowane atrakcje. Jak na naszą szkołę przystało, nie mogło zabrać tradycyjnego Czaru Klas – w tym roku w formie niespodzianki. I oczywiście niespodzianka się udała! Porwani z ostatnich lekcji uczniowie zostali zaprowadzeni do auli, gdzie czekały na nich zabawy integracyjne, tańce i gry. Uroczystego pasowania na ucznia dokonał ks. Dyrektor. Radości dopełniły tradycyjne tyty ze słodyczami, z dużym poświęceniem ręcznie przygotowane przez nauczycieli. Taki gest młodzi umieją docenić! 

Każda z klas pojechała również na wycieczkę integracyjną (trzeba wykorzystać ciepły wrzesień!) na Jurę Krakowsko-Częstochowską oraz do Rancza Baranówka w Tarnowskich Górach, gdzie przez cały dzień uczniowie poznawali samych siebie oraz siebie nawzajem w trakcie typowych gier i zabaw teambuildingowych. 

Mamy nadzieję, że to był dobry początek dobrych 4 lat, które nasi uczniowie przeżyją w atmosferze wzajemnego zrozumienia. 

 


Podziel się tym wpisem: