Wyniki wyszukiwania dla:

Wakacyjne wariacje w zabrzańskim Salosie – oratorium

Zbliżający się koniec wakacji to doskonała okazja do małych podsumowań 

Półkolonie w mieście 105 uczestników – 26.06-30.06.2023

Podczas tegorocznych półkolonii uczestnicy mieli okazję, w oparciu o historię losów Shreka, przypomnieć sobie o najważniejszych wartościach, które pomagają nam w tworzeniu relacji z drugim człowiekiem. Był to również czas na poszerzenie wiedzy z zakresu kulinariów, robotyki oraz na doskonalenie umiejętności sportowych. Odbyła się wyprawa do ZOO w Ostrawie i na basen. Środa niewątpliwie dla każdego uczestnika zapadnie na długo w pamięci, ponieważ były dmuchańce, wata cukrowa, popcorn a nawet pokaz straży pożarnej. Bez wątpienia był to bardzo intensywny tydzień pod względem wrażeń, emocji dlatego już czekamy na zimowe półkolonie.

Obóz rekreacyjny w Kołobrzegu 55 uczestników – 8.07-19.07.2023

Wyprawa nad morze = słońce, plaża i dobra zabawa. Wszystkiego tego doświadczyli uczestnicy obozu, który odbył się w Kołobrzegu. Oprócz słonecznych kąpieli, plażowania oraz zawiązywania nowych znajomości był to czas na refleksje, spotkanie z Panem Bogiem podczas mszy świętych i dobrą zabawę. Spacery do morskiej latarni i uliczkami Kołobrzegu na lody były nieodzownym elementem naszego pobytu, który przerywany był różnymi atrakcjami np. rejsem statkiem po Bałtyku czy wizyta w Mieście Myszy.

Obóz sportowy w Sulejowie 35 uczestników – 20.07-31.07.2023

Jak przystało na obóz sportowy dużo się działo. Dwa treningi dziennie, poranny rozruch oraz mecze piłki siatkowej a nawet piłki nożnej to tylko niektóre ze sportowych aktywności. Oprócz aktywności dla ciała znalazło się też coś dla ducha: wycieczka do Łodzi, wyprawa do opactwa Cystersów w Sulejowie oraz spływ kajakowy. Mimo bardzo intensywnego czasu uczestnicy obozu już planują udział w kolejnym. Był to czas bardzo potrzebny dla młodych ludzi, którzy rozwijają i doskonalą swoje umiejętności sportowe.

Każda z wakacyjnych akcji przebiegała w miłej atmosferze pod okiem fantastycznej kadry.

Po więcej zdjęć zapraszamy na Facebook oraz stronę internetową Stowarzyszenia Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej ,,SPLOT-SPORT” w Zabrzu, która działa w Naszej Szkole

 

 

 

 


Podziel się tym wpisem: