Wyniki wyszukiwania dla:

Taneczne ostatki

We wtorek 13.02 w naszej szkole odbyła się impreza Walentynkowe love we współpracy z samorządem z Salezjańskim Zespołem Szkół Publicznych „Don Bosko” w Świętochłowicach. Była to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i wspólnego świętowania walentynek w salezjańskim rytmie. Wydarzenie rozpoczęliśmy od integracji obu szkół przez wspólne tańce, gry i zabawy. Zgłoszeni wcześniej uczestnicy wzięli udział w speed datingu. Randkowanie przebiegło w romantycznej i humorystycznej atmosferze, z naszej akcji wyłoniły się 3 pary, którym serdecznie gratulujemy! Teraz będą miały okazję się bliżej poznać na wygranych podczas zabawy „randkach” w kinie 😉.

Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili na przygotowanej przez samorząd dyskotece, częścią zabawy był również wyjątkowy pokaz tańca towarzyskiego, podczas którego mogliśmy się nauczyć podstawowych kroków chachy i wykorzystać je w dalszej części imprezy.

Organizatorzy przygotowali również poczęstunek dla wszystkich w formie słodkiego bufetu z pączkami i fontanny czekoladowej oraz świeżo upieczonych, domowych zapiekanek.

Wydarzenie zwieńczyliśmy wspólną adoracją i uwielbieniem, podczas którego mogliśmy podziękować Panu Bogu za dobrą zabawę i w salezjańskim duchu wkroczyć w czas Wielkiego Postu.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przednią zabawę i mamy nadzieję, że to nie ostatnia akcja w ramach współpracy z Samorządem ze szkoły salezjańskiej w Świętochłowicach!


Podziel się tym wpisem: